Kampania Przygarnij Zwierzaka III Edycja
piątek, 01 grudnia 2017 15:56

Drogie Zwierzoluby!

Ruszyła kolejna, III już edycja kampanii Przygarnij Zwierzaka. Jest to ogólnopolska akcja, pomagająca zwierzętom w schroniskach i przytuliskach.

Bezdomnych psów i kotów jest bardzo dużo w całej Polsce, ich liczba niestety stale wzrasta. Z dnia na dzień tracą swój dach nad głową oraz dotychczasowych opiekunów i lądują na ulicy, bądź podrzucane są do schronisk. Bezmyślność, bezduszność i okrucieństwo ludzi, nadal traktujących zwierzęta jak rzeczy, sprawia że ich życie jest pełne bolesnych historii. III edycja „Przygarnij Zwierzaka” po raz kolejny stawia sobie za cel poprawę losu bezdomniaków i zabezpieczenie im dostatecznej liczby pożywienia. Chcemy wypełnić ich miski aż po brzegi, żeby więcej nie doskwierał im głód ! Dzięki Waszemu wsparciu mamy szansę zatrzeć ich złe wspomnienia, by nie traciły wiary w człowieka.

Aby wesprzeć podopiecznych lubelskiego Schroniska wystarczy wejść na stronę:

https://mojakampania.pl/partner/lublin/przygarnij-zwierzaka-iii-edycja

Zakupić dowolny produkt, z którego część dochodu zostanie przekazana na rzecz naszych bezdomniaków.

Akcja trwa do 11 grudnia. Zafunduj prezent sobie i bezdomnym zwierzakom!

 
Zielono nam!
wtorek, 28 listopada 2017 12:23

W ubiegłym tygodniu dotarła do naszego Schroniska wyjątkowa niespodzianka. Urząd Miasta Lublin w porozumieniu z mikołajem postanowił, obdarować naszych podopiecznych niesamowitym ogrodem . Dzięki zaangażowaniu wspaniałego, zgranego zespołu mamy okazję podziwiać piękne rośliny, drzewa, które latem nie tylko będą cieszyć nasze oczy, ale także dadzą ochronę przed słońcem naszym psiakom.

Dziękujemy!

 
KONKURS-"Bombka dla Bezdomniaka"
czwartek, 09 listopada 2017 12:46

Ponieważ dużymi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a w oddali słyszymy już dzwonki sań Zoomikołaja, który odwiedzi nas 6-go grudnia przygotowaliśmy konkurs! Za oknami szaro, buro i ponuro, pragniemy wnieśmy wspólnie trochę koloru do naszego Schroniska i odczarujmy jesienno-zimową aurę za oknem. Zapraszamy do wspólnej zabawy tworzenia świątecznych bombek. Wszystkie prace zostaną wywieszone na terenie Schroniska , a najlepsze nagrodzimy.

Zasady ogólne:

Zadaniem konkursowym jest własnoręczne wykonanie, dowolną techniką, z dowolnych materiałów bombki świątecznej. Bombka musi posiadać uchwyt/tasiemkę do zawieszenia i należy ją dostarczyć do Schroniska.

Na prace czekamy do 1 grudnia 2017 roku. Wyłonimy 3 najlepsze, najpiękniejsze, najbardziej kolorowe i nagrodzimy. Rozstrzygnięcie konkursu już 6 grudnia 2017 roku podczas Dnia Otwartego Zoomikołajki.

Wspólnie udekorujmy Schronisko na Święta!!!

 
Zapraszamy na Falkon
sobota, 04 listopada 2017 09:55

Zapraszamy na FALKON- ogólnopolski Festiwal Miłośników Fantastyki, na którym również będziemy! Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska - Targi Lublin S.A.  3 - 5 listopada 2017.) Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych atrakcji: będziecie mogli wcielić się w postać Kociego Herosa, sprawdzić swoją wiedzę na temat kociego świata, wygrać nietuzinkowe nagrody oraz świetnie spędzić czas biorąc udział w naszej kociej grze ;) Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Do zobaczenia!

 
Dzień kundelka!
środa, 25 października 2017 14:05

Z okazji dnia kundelka,

życzymy wszystkim naszym czworonożnym przyjaciołom kochających domów,

pełnych rąk do głaskania i wielu szczęśliwych chwil!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 56

Dziś jest u nas...


262 psy
111 kotów
31 zwierząt egzotycznych