Jarmark Akademicki UMCS-Zapraszamy
poniedziałek, 11 grudnia 2023 00:00

 
Zoomikołajki 2023- Zapraszamy!
poniedziałek, 04 grudnia 2023 11:55

Zoomikołajki 2023- Zapraszamy!

Zbliża się dzień na który czekają mali i duzi, ale nie tylko dwunożni. Również podopieczni schroniska wyglądają sań Św. Mikołaja. Miło nam poinformować, że w tym roku również zapowiedział swoją wizytę w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt.
Aby go powitać organizujemy kolejny Dzień Otwarty. W marzeniach naszych podopiecznych są nie tylko przysmaki i zabawki, ale również ludzie i ich ciepłe, czułe ręce.
Serdecznie zapraszamy i wspólnie spełnijmy ich gwiazdkowe marzenie o spotkaniu z człowiekiem.
W programie wydarzenia podróż do krainy magicznych ciasteczek- o pierniku opowiedzą i pokażą jak go ozdobić Justyna i Dariusz Łuszczyńscy. Mają nie tylko serce do wypieków, ale również do naszych czworonożnych mieszkańców- w ich domu zamieszkały dwa urocze pieski z naszego schroniska.
Zanim jednak o słodkościach, przedstawimy fazy rozwoju psa. Opowie o nich zoopsycholog Dariusz Ornal, który język komunikacji międzygatunkowej praktykuje nie tylko w Wigilię. Opowiadaniami dla najmłodszy i nie tylko powita nas autorka prof. Halina Kowalska-Pyłka.
Towarzyszyć nam będzie również Taka Sobie Orchestra, pod przewodnictwem Agnieszki Wiechnik. I zdradzimy wam, że przyjadą do nas z premierowym wykonaniem piosenki „Przygarnij psa”- prawdziwa uczta dla ciała i ducha- tekst karmi, a melodia rozgrzewa.
Gościem honorowym jak co roku jest Dariusz Tokarzewski z zespołu Vox. Co roku przywozi atmosferę i magię kolęd zaklętą w swojej gitarze i swoim głosie.
Zapraszamy 10 grudnia od godziny 12:00
 
Nasi Psyjaciele od zaraz!- Zapraszamy!
piątek, 17 listopada 2023 16:58

 
Sto lat Kundelki!
środa, 25 października 2023 10:37

Wierność i prawdziwa przyjaźń nie ma terminu przydatności. Nie ma na nią wpływu płeć, wiek, długość, ogona czy łap. Ani rasa.

25 października jest świętem wszystkich kundelków. Wszak wszystkie psy pochodzą od wilka, ale tylko o kundelkach mówi się „zwykłe”, mimo równie niezwykłego pochodzenia co rasowce.

Wszystkie kundelki mają zestaw łap, uszu, parę oczu i tak samo pojemne serca jak psy z metryczką urodzenia, a niepowtarzalny wygląd, to tylko powód do dumy.

Z okazji Dnia kundelka życzymy wszystkim pieskom wspaniałych opiekunów, misek pełnych smakołyków oraz samych radosnych chwil.

Jeżeli chcą Państwo odmienić los kundelków, zapraszamy do naszego schroniska.

Jeżeli wahacie się Państwo między zakupem a adopcją, nieśmiało informujemy:

Kundel brzmi dumnie i wygląda dostojnie

Kundel jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny

Kundla nie można kupić, choć wart jest każdych pieniędzy

O kundlu śpiewają piosenki- ktoś słyszał kiedykolwiek utwór o Yorku albo Cocer Spanielu?

Kundle są NIEzwykłe

 
Dzień Kundelka z Zoocentrum24- zapraszamy!
czwartek, 12 października 2023 15:07

Zbliża się święto najpopularniejszej, najpiękniejszej i uroczej "rasy" psów. Oto Dzień Kundelka przed nami.

25 października zapraszamy do wspólnego świętowania na terenie sklepu przyjaznego wszystkim bezdomniakom, oraz szczęśliwców, którzy dom posiadają.

Czekać na Państwa będzie grono ekspertów branży zoologicznej, którzy udzielą fachowych porad w zakresie opieki nad zwierzakiem, przemiła i wykwalifikowana załoga sklepu, jak i nasi podopieczni wraz z wolontariuszami.

Szczegóły znajdą Państwo na plakacie.

Zapraszamy!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 107

Dziś jest u nas...


141 psów
117 kotów
88 zwierząt egzotycznych