Mazda Night Run!
wtorek, 12 września 2017 13:42

9 września mieliśmy okazję wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu Mazda Night Run organizowanym przez firmę Mazda Matsuoka Motor Lublin na rzecz naszych podopiecznych. Cieszymy się, że jako jedni z pierwszych mogliśmy wspólnie zapoczątkować cykl wyjątkowych imprez biegowych  które gwarantują nie tylko dobrą zabawę, ale mają też charakter charytatywny.Choć pogoda przez cały tydzień napawała nas niepokojem, w sobotni dzień powitało nas piękne słońce, które dało zapowiedź zawodów w urokliwej, lubelskiej scenerii oraz sprawiło, że nasze stoisko cieszyło się ogromnym powodzeniem. Serdeczne podziękowania dla organizatorów akcji oraz uczestników imprezy. Pomagacie nam zmieniać los bezdomnych zwierzaków!

Dziękujemy, że przyszliście!

Dziękujemy, że pobiegliście!

Dziękujemy, Mazda Matsuoka Motor Lublin!


 
15 września -piątek schronisko czynne 15-17
wtorek, 12 września 2017 11:16

Z powodu prac konserwatorskich schronisko w najbliższy piątek, czyli 15 września będzie czynne w godzinach: od 15.00 do 17.00

Przepraszamy za utrudnienia

 
MAZDA NIGHT RUN- Zapraszamy!!!
piątek, 25 sierpnia 2017 14:29

Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie biegowej Mazda Night Run która odbędzie się 9 września w Lublinie ! Wydarzenie poza charakterem rekreacyjno-sportowym jest przede wszystkim imprezą charytatywną - dochód w całości zostanie przekazany na Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie. Więcej informacji pod linkami:

https://www.facebook.com/events/134958167104505/

http://mazdanightrun.pl/lublin

Do zobaczenia!

 
Zapraszamy na festyn "Pasje Ludzi Pozytywnie Zakręconych"
piątek, 09 czerwca 2017 11:25

Festyn Pasje Ludzi Pozytywnie Zakręconych to odbywająca się corocznie impreza edukacyjna, organizowana w centrum Lublina. Jest ona przeznaczona dla wszystkich mieszkańców i gości miasta, niezależnie od ich wieku czy zainteresowań, ponieważ organizatorzy starają się, aby absolutnie każdy znalazł tam coś, co go zainteresuje. Pomysłodawcą i koordynatorem Festynu jest Zbigniew Jurkowski, Radny Rady Miasta Lublin, który wraz z setkami wolontariuszy i pasjonatów organizuje wydarzenie, o którym mówią i piszą wszyscy mieszkańcy.

Najbliższa, ósma już edycja Festynu Pasje Ludzi Pozytywnie Zakręconych, odbędzie się 11 czerwca 2017 roku w niedzielę. Serdecznie zapraszamy! My i nasi podopieczni też tam będziemy!

 
Lublin z psem-Dziękujemy!
poniedziałek, 05 czerwca 2017 13:44

Serdeczne podziękowania dla wspaniałej społeczności facebook'owej Lublin z Psem, za ufundowanie schroniskowego szyldu. Dzięki wam, wjazd do naszego Schroniska widać z daleka a tym samym nasi podopieczni mają większe szanse na nowe domy!

Dziękujemy!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 56

Dziś jest u nas...


262 psy
111 kotów
31 zwierząt egzotycznych