Zwierzęta do adopcji na stronach Kuriera Lubelskiego
środa, 06 czerwca 2018 01:11

Zachęcamy do adopcji zwierzaków z naszego schroniska. Najlepiej zgłosić się do nas osobiście, do czego gorąco zachęcamy, ale naszych podopiecznych można również obejrzeć na stronach Kuriera Lubelskiego.

Link poniżej.

http://www.kurierlubelski.pl

 
Order Psiego Szczęścia
środa, 30 maja 2018 12:26

 


28 maja w Teatrze Capitol w Warszawie odbyła się pierwsza Gala przyznania nagród Order Psiego Szczęścia, organizowana przez miesięcznik Cztery Łapy. Z dumą informujemy, że w kategorii Edukacja nagrodę zdobyli nasi Wolontariusze, działający z ramienia Stowarzyszenia Młodych Naukowców, którzy od dekady wspierają naszych podopiecznych.

Relacja z Gali - kliknij na link

Gratulujemy i dziękujemy, że jesteście!

 
"Strefa komfortu dla zwierząt"-fotorelacja
poniedziałek, 28 maja 2018 11:39

W ubiegłą sobotę mieliśmy okazję uczestniczyć w wydarzeniu "Strefa komfortu dla zwierząt", organizowanym przez zespół Karuzeli Sztuki.

Spotkanie odbyło się w piwnicach Centrum Kultury w Lublinie, gdzie wspólnie z podopiecznymi:Cyprylem, Krasikiem i Farelem mogliśmy przybliżyć działalność naszej placówki, a także udzielić wszelkich informacji na temat adopcji.

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Chwiałkowskiej i Marcie Ryczkowskiej za zaproszenie a Państwu za udział.

Dziękujemy również Pani Emili Jaszczewskiej za wspaniały wykład dotyczący psiej komunikacji.

Już wkrótce kolejny Dzień Otwarty Schroniska...Zapraszamy!

 
"Strefa komfortu dla zwierząt"-Zapraszamy!
wtorek, 22 maja 2018 09:29

Pies to spełnienie ludzkich marzeń o domowym wilku, który będzie zawsze przy nas i zostanie naszym najlepszym przyjacielem! Zawsze wyczuwa nasze nastroje, możemy liczyć na jego towarzystwo, jest gotowy ofiarować nam bezinteresowną miłość, której próżno szukać u większości ludzi. Aby oddać hołd najpopularniejszemu czworonogowi a także zwrócić uwagę na jego prawdziwe potrzeby i olbrzymi problem bezdomności w dzisiejszym świecie Karuzela Sztuki oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zapraszają na psie święto!


 
Idziemy na mecz!-A Wy?-Zapraszamy!
środa, 02 maja 2018 12:17

Podczas najbliższego meczu domowego Motoru Lublin z Sołą Oświęcim (sobota, 5 maja, godz. 19:00, Arena Lublin) prowadzona będzie zbiórka karmy oraz innych produktów dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.

Przed meczem, jak i również w jego trakcie przy poszczególnych wejściach na sektory (F, H, I) ustawieni będą wolontariusze ze schroniska, którzy zbierać będą do koszy przyniesione przez kibiców produkty.

Lista najpotrzebniejszych produktów:
– karma mokra (puszki) dla psów;
– koce i ręczniki do ścielenia;
– smycze;
– miski.

Zbierać będziemy także karmę suchą oraz mokrą dla psów i kotów.

Podczas ostatniej zbiórki, która odbyła się w maju zeszłego roku przy okazji meczu Motoru z Lublinianką (24.05.2017) udało się zebrać aż 428,9 kg różnego rodzaju karmy i żywności oraz dużą ilość kocy i innych akcesoriów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Motoru Lublin do wsparcia akcji.

Szczegóły i efekty akcji można poznać klikając na poniższy link:

http://motorlublin.eu/2018/05/08/zbiorka-dla-schroniska-dla-bezdomnych-zwierzat-w-lublinie-zebralismy-pol-tony-karmy/

 


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 64

Dziś jest u nas...


241 psów
121 kotów
49 zwierząt egzotycznych