ZOOPARK 2017
piątek, 24 lutego 2017 14:33
Serdecznie zapraszamy 25-26.02.2017 do odwiedzenia  Lubelskiej Wystawy Zoologicznej ZOOPARK, nasze zwierzaki też tam będą!
 
Kochasz zwierzaki? Koniecznie odwiedź naszych milusińskich - przyjdź na Lubelską Wystawę Zoologiczną ZOOPARK! Czekają na Ciebie lemury, małpki, fretki, koty, psy, króliki, konie, jeże i szczury, żółwie, kozy, owce, pająki, węże, legwany a nawet lotopałanki i wielbłąd! 
Podczas Wystawy ZOOPARK spotkasz popularne oraz niespotykane w Polsce zwierzętapoznasz ichzwyczaje, dowiesz się też jak prawidłowo zadbać o wychowanie, pielęgnację, żywienie swojego pupila
Znajdziesz tu wszystkie artykuły i akcesoria dla Twojego zwierzaka: smycze, szelki, legowiska, obroże, zabawki, akcesoria pielęgnacyjne, transportery, karmy i suplementy diety.

Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji, m.in.:

  • Wystawa kotów rasowych 
  • Krajowa wystawa psów rasowych
  • Zwierzęta egzotyczne
  • Wystawa królików rasowych
  • Pokazy gadów, płazów i pająków
  • Pokazy akwarystyczne i terrarystyczne
  • Zwierzęta gospodarskie – kuce, konie, owce, kozy,
  • Pokazy motyli
  • Wystawa roślin drapieżnych i mięsożernych
  • Pokazy fretek, szczurów rodowodowych, lotopałanek. 

A ponadto: konkursy, strefa zabaw dla najmłodszych, spotkania z hodowcami i nowości w branży zoologicznej. 

W lutym odwiedź największe zoo w Lublinie!
 
Dzień Otwarty "Kocie losy w ludzkich rękach"
piątek, 03 lutego 2017 14:01

 

Więcej zdjęć na fotoblogu

 

19 lutego w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt odbędzie się Dzień Otwarty poświęcony obchodom Światowego Dnia Kota. Tego dnia oprócz naszych podopiecznych, czekać na Państwa będzie szereg atrakcji. Swoją więdzą, na temat kocich problemów podzieli się z nami zespół behawiorystów CatExperts a Karuzela Sztuki zabierze nas w szaloną wyprawę do kociej krainy, gdzie będzie można spotkać największe gwiazdy kina- Filemona i Bonifacego, Klakiera czy też niezwykłych mieszkańców Schroniska. Swoją historią podzieli się z nami Pani Ewa Białek założycielka jedynej w Lublinie kociej kawiarni Mrau Cafe, a Pan Dariusz Ornal opowie jak zorganizować czas miauczącemu podopiecznemu aby uniknąć kociej nudy. Wydarzenie poprowadzi niesamowita i niezawodna Pani Ryszarda Todys.

Gość specjalny- Piotr Selim z Lubelskiej Federacji Bardów.

Zapraszamy! Startujemy o 12:00!

Zapisy na warsztaty "Kocie przygody" pod numerem telefonu: (81) 466 26 42

 
Godziny otwarcia w Wigilię
piątek, 23 grudnia 2016 09:35

Informujemy, że Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt dnia 24,12,2016 będzie czynne w godzinach 10:00-12:00

 
Serdeczne życzenia
poniedziałek, 19 grudnia 2016 14:24

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się nowego roku 2016 , Pracownicy i Wolontariusze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie pragną złożyć wszystkim Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i spokoju.

 
Zoomikołajki 2016
poniedziałek, 12 grudnia 2016 11:47

Kolejny dzień otwarty za nami! Mikołaj słowa dotrzymał i za pośrednictwem swoich małych pomocników z lubelskich i okolicznych szkół przekazał wspaniałe prezenty naszym podopiecznym. Nasze spotkanie odbyło się w grupie ludzi kultury i sztuki, przedstawicieli miasta, organizacji prozwierzęcych i wielu osób angażujących się w różnego rodzaju akcje dla dobra zwierząt .
Niezawodny zoopsycholog Dariusz Ornal przybliżył nam jak zwierzęta nie tylko w Wigilię ale i na co dzień przemawiają i próbują komunikować się z nami w swoim własnym języku mowy i ruchu ciała. 
Spotkanie przyjaciół kojarzy się nam także z prawdziwym przyjacielem zwierząt Darkiem Tokarzewskim z Grupy VOX. Jego cykl kolęd nastroił nas świąteczne, a dopełnieniem tego radosnego dnia było wspólne ubieranie choinki.
Wszystkim bardzo gorąco dziękujemy.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 55

Dziś jest u nas...


262 psy
138 kotów
33 zwierząt egzotycznych