Akcja adopcyjna Aquaelzoo-relacja
środa, 25 kwietnia 2018 15:29

W ubiegłą sobotę uczestniczyliśmy w akcji adopcyjnej zaprzyjaźnionego ze Schroniskiem sklepu zoologicznego Aquaelzoo. Motto organizatora, które widnieje na każdym sklepowym szyldzie to:"Kochamy zwierzęta"-bez dwóch zdań, nie są to puste słowa. Współpraca między naszym Schroniskiem, a znaną wszystkim miłośnikom zwierząt siecią sklepów sięga roku 2009. Wtedy to, dzięki uprzejmości właściciela, który udostępnił powierzchnię w jednym se swoich punktów handlowych, powstał stały kącik adopcyjny, co zaowocowało setkami adopcji. W tym roku, również skorzystaliśmy z zaproszenia i z ogromną przyjemnością wyruszyliśmy z psiakami, aby promować zasady mądrej adopcji. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów odwiedzających galerię, z czego najbardziej zadowolone były pieski Racuch i Dewadek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia- szczególnie Pani Małgosi Tomaszewskiej- inicjatorce akcji, a właścicielom sieci Aquaelzoo za udostępnienie powierzchni.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Racuch już wkrótce wyruszy do swojego, nowego domu!

 
Akcja adopcyjna Aquaelzoo
poniedziałek, 16 kwietnia 2018 15:17

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji adopcyjnej zaprzyjaźnionego ze Schroniskiem sklepu Aquaelzoo. Będą Państwo mieli okazję spotkać się z naszymi podopiecznymi, oraz wolontariuszami, którzy udzielą wszelkich informacji na temat adopcji i opieki nad zwierzakiem.

Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia, w sklepie Aquaelzoo przy galerii Skende, w godzinach 12:00-15:00

 
Lekcje w schronisku w marcu 2018r.
wtorek, 10 kwietnia 2018 09:35

Miło nam poinformować, że w marcu br. gościliśmy na schroniskowych lekcjach 134-u uczniów  podlubelskich szkół i placówek edukacyjnych.

Poniżej przedstawiamy placówki, które nas w minionym miesiącu odwiedziły:

Szkoła Podstawowa im. Róży Kołaczkowskiej w Pliszczynie

Szkoła Podstawowa im. Anny i Andrzeja Nowaków w Ożarowie

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Przybysławicach

 

 
Wesołych Świąt!
piątek, 30 marca 2018 16:36

Dzieląc się jajkiem w te piękne święta,
życzymy samych radości.
Niech będzie zdrowie,
niech będzie szczęście,
dobrobyt niech u Was gości.

Życzą:

Dyrekcja Schroniska, pracownicy, wolontariusze oraz podopieczni.

 
XII Wojewódzki Turniej Piłki Halowej-Podziękowania
wtorek, 27 marca 2018 10:20

W dniach 10-11 marca 2018 odbył się niezwykły turniej sportowy. Drużyny, które uczestniczyły w spotkaniu połączył nie tylko duch sportowy, ale również chęć niesienia pomocy potrzebującym. Była to już XII edycja, a historia Wojewódzkiego Charytatywnego Turnieju w Piłce Halowej sięga roku 2006. Wtedy to kierownik jednej z drużyn Powiatowej Amatorskiej Ligi w Halowej Piłce Nożnej Pięcioosobowej (ZURB Sierpień '80) - Artur Banasik, wpadł na pomysł zorganizowania turnieju, który w swym zamyśle miał stanowić pomoc chorym dzieciom. Ponieważ Panu Arturowi los każdej potrzebującej istoty, nie jest obojętny, w tym roku postanowił udzielić wsparcia również naszym czworonożnym podopiecznym. Dzięki ogromnej rzeszy ludzi, którą porwał swoim pomysłem do działania udało się zebrać blisko 500 kg karmy dla naszych bezdomniaków.

Dziękujemy!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 64

Dziś jest u nas...


241 psów
121 kotów
49 zwierząt egzotycznych