Lekcje w schronisku w maju 2018
czwartek, 07 czerwca 2018 06:52

Maj okazał się bardzo udanym miesiącem pod względem zajęć edukacyjnych w schronisku i spotkań z młodzieżą. Odwiedziło nas i na miejscu wysłuchało prelekcji, bądź brało udział w lekcjach organizowanych poza schroniskiem 724 uczniów i studentów ze szkół i ośrodków edukacyjnych województwa lubelskiego. Bardzo miło nam było gościć tak sympatycznych miłośników zwierząt i mamy nadzieje, że kolejne miesiące będą równie udane.


 
Zwierzęta do adopcji na stronach Kuriera Lubelskiego
środa, 06 czerwca 2018 01:11

Zachęcamy do adopcji zwierzaków z naszego schroniska. Najlepiej zgłosić się do nas osobiście, do czego gorąco zachęcamy, ale naszych podopiecznych można również obejrzeć na stronach Kuriera Lubelskiego.

Link poniżej.

http://www.kurierlubelski.pl

 
Order Psiego Szczęścia
środa, 30 maja 2018 12:26

 


28 maja w Teatrze Capitol w Warszawie odbyła się pierwsza Gala przyznania nagród Order Psiego Szczęścia, organizowana przez miesięcznik Cztery Łapy. Z dumą informujemy, że w kategorii Edukacja nagrodę zdobyli nasi Wolontariusze, działający z ramienia Stowarzyszenia Młodych Naukowców, którzy od dekady wspierają naszych podopiecznych.

Relacja z Gali - kliknij na link

Gratulujemy i dziękujemy, że jesteście!

 
"Strefa komfortu dla zwierząt"-fotorelacja
poniedziałek, 28 maja 2018 11:39

W ubiegłą sobotę mieliśmy okazję uczestniczyć w wydarzeniu "Strefa komfortu dla zwierząt", organizowanym przez zespół Karuzeli Sztuki.

Spotkanie odbyło się w piwnicach Centrum Kultury w Lublinie, gdzie wspólnie z podopiecznymi:Cyprylem, Krasikiem i Farelem mogliśmy przybliżyć działalność naszej placówki, a także udzielić wszelkich informacji na temat adopcji.

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Chwiałkowskiej i Marcie Ryczkowskiej za zaproszenie a Państwu za udział.

Dziękujemy również Pani Emili Jaszczewskiej za wspaniały wykład dotyczący psiej komunikacji.

Już wkrótce kolejny Dzień Otwarty Schroniska...Zapraszamy!

 
"Strefa komfortu dla zwierząt"-Zapraszamy!
wtorek, 22 maja 2018 09:29

Pies to spełnienie ludzkich marzeń o domowym wilku, który będzie zawsze przy nas i zostanie naszym najlepszym przyjacielem! Zawsze wyczuwa nasze nastroje, możemy liczyć na jego towarzystwo, jest gotowy ofiarować nam bezinteresowną miłość, której próżno szukać u większości ludzi. Aby oddać hołd najpopularniejszemu czworonogowi a także zwrócić uwagę na jego prawdziwe potrzeby i olbrzymi problem bezdomności w dzisiejszym świecie Karuzela Sztuki oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zapraszają na psie święto!


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 67

Dziś jest u nas...


237 psów
96 kotów
43 zwierząt egzotycznych