Newsy


Rewia Zwierzaki z zagrody

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie "Rewia Zwierzaki z zagrody", które odbędzie się w dniach 17-18 listopada na terenie Targów Lublin.

Szczegóły - kliknij na plakat.

Do zobaczenia!

 
Festiwalu Fantastyki Falkon - fotorelacja

 

 

 
Falkon-będziemy tam, bądźcie i Wy!

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów, na kolejną odsłonę Festiwalu Fantastyki Falkon. Oprócz szeregu atrakcji, czekać na Państwa będą nasi podopieczni.

Zapraszamy!

 
Lekcje w schronisku - wrzesień 2018r.

We wrześniu mieliśmy przyjemność gościć na schroniskowych lekcjach 62 osoby z dwóch ośrodków: Lubelskie Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Psychicznego SDS "Serce" i Szkoła Podstawowa w Piotrkowie. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w lekcjach organizowanych przez lubelskie schronisko. Szczegóły i zapisy pod nr telefonu: 81 466 26 42.

 
"Walczymy o Zwierzęta"-działo się!

Kolejny Dzień Otwarty za nami!

Zainteresowanie wydarzeniem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania- w ten zdecydowanie chłodny, październikowy dzień, nie mogliśmy narzekać na brak zainteresowania z Państwa strony. Dziękujemy za tak liczne przybycie! Zdecydowanie warto było odwiedzić nas tego dnia, chociażby z uwagi na naszych podopiecznych, którzy u boku wolontariuszy witali wszystkich gości. Wydarzenie swoją obecnością i zaangażowaniem wsparli również Daniel Iwanek Trzykrotny Mistrz Świata w Karate, załoga Ochotniczej Służby Ratowniczej Sekcji Poszukiwawczo Ratowniczej roztańczona ekipa Studia Tańca UDS, a także zoopsycholog Dariusz Ornal oraz Bartek Gorzkowski. Gościem specjalnym był Prezydent Miasta Krzysztof Żuk, który również wspiera działania na rzecz bezdomnych zwierząt.

Specjalne podziękowania kierujemy gronu pedagogicznemu Szkoły Podstawowej nr 23 w Lublinie oraz uczniom, za wspaniałą akcję charytatywną na rzecz schroniska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zaproszonym gościom. Jesteśmy pełni pozytywnej energii oraz nadziei na lepsze jutro dla naszych podopiecznych. Za dobrą wróżbę bierzemy tego dnia adopcję suczki imieniem Nirvana. Światowy Dzień Zwierząt co prawda za nami, ale  październik, to miesiąc Dobroci dla Zwierząt, dlatego na na Dniu Otwartym nie poprzestajemy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na akcjach: "Zerwijmy łańcuchy", "Zwierzolublin" oraz Festiwalu Fantastyki Falkon. Szczegóły już wkrótce.

Do zobaczenia!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 72

Dziś jest u nas...


210 psów
82 kotów
63 zwierząt egzotycznych